O autorce

27 let. Věk, kdy záhadně umírají rockové hvězdy a ostatním smrtelníkům tak nějak dochází, že třicítka začíná být blízko. Už 30. Auuu!

Jsem manželka a matka, která poté, co se naučila jakž takž vařit, našla zálibu v pečení různorodých moučníků a vaření sirupů a marmelád. K životnímu štěstí mi prostě chyběl jen ten foodblog, kde bych mohla prezentovat své výtvory a dělat si takový soukromý receptář prima nápadů.

Tak jsem se jednoho dne rozhodla a celý ho od á do zet stvořila… Tou dobou jsem měla doma dvouletého sviště a druhého sviště na cestě v břiše, takže jsem oproti dnešku měla moře času :-) Stejně jako spousta jiných matek, jsem ve focení a předávání inspirace našla svůj způsob realizace. Od té doby se mé časové možnosti poněkud ztenčily, na druhou stranu věřím, že se mi podařilo za těch pár let shromáždit poměrně slušný arsenál tipů, že tu snad najdete dostatek inspirace (podle receptů v archivu vařím a peču i já sama! :-D).

Jo a jestli jsem to zapomněla říct, tak mé jméno je Martina Vidová a budete-li mít něco na srdci, pište mi na e-mail mar.vidova@gmail.com.