Zimní spánek

Přestože se tady poslední recept objevil před víc jak čtvrt rokem, vy sem pořád chodíte! Dokonce i na Facebooku mi přes neaktivitu přibývají noví fanoušci… Proto by asi bylo fér to přiznat: mám dlouhodobou blogovou krizi a z letního rozlítaného útlumu se asi plynule přesunu do zimního spánku. Je to tak. Kolotoč mezi dětmi, prací a lítáním po parcích a kavárnách tak nějak požírá většinu času a mně už se nedostává prostoru věnovat se blogu plnohodnotně. Nápady by byly, energie nikoliv. Když už se dostanu k nějaké realizaci, hladová sarančata se mi na to vrhnou a nemám šanci to fotograficky líbivě zachytit :-)))

Takže: jsem vděčná, že jsem se díky blogu mohla realizovat a že jsem – díky vám všem – našla v dnešní převelké konkurenci publikum. Teď už se mé těžiště realizace přesunulo jinam, ale nebojte, doménu si zatím budu platit dál, koneckonců, já si sem pro recepty chodím taky! ;-)

Pokud byste potřebovali tip, kde sbírat receptové nápady, věřte, že mými největšími inspirátorkami byly (respektive stále jsou):

A moji noví oblíbenci, od kterých budu muset brzy něco zkusit jsou: neplechanaplechu.cz.

Plus samozřejmě tisíc dalších. Je tolik šikovných lidí, kteří ve svých kuchyních vytvářejí úžasné věci (a ještě lepší fotky), že mi prostě nezbývá než sklapnout kramle a nesnažit se dohánět ubíhající peleton :-)

Děkuji za vaši přízeň, mějte se sladce!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s